Aikataulut

PERJANTAI: (PORTIT AVOINNA KLO: 16:00)

17:00 WALDO`S PEOPLE
18:30 MIGHTY 44
19:45 MR PRESIDENT
21:15 TAIKAPEILI
23:00 2 UNLIMITED

Viralliset jatkot Bar & Night Ilves

LAUANTAI: (PORTIT AVOINNA KLO: 15:00)

15:30 MODERN TALKING RELOADED
16:30 2 MAANANTAI
17:45 MOVETRON
18:45 BAT&RYYD
19:45 OKU LUUKKAINEN
21:00 RAPTORI
23:00 CASCADA

Viralliset jatkot Bar & Night Ilves